bankowość elektroniczna

Bank w telefonie. Największe zalety bankowości elektronicznej

Cenisz swój czas i nie chcesz tracić go na zbędne wizyty w banku? Jeżeli masz na względzie przede wszystkim swoją wygodę, bankowość elektroniczna to rozwiązanie dedykowane właśnie Tobie. Sprawdź, dlaczego warto pobrać aplikację na smartfon i mieć bank w telefonie.

Coraz więcej osób przekonuje się do e-bankowości. Od kwietnia do czerwca 2017 roku liczba użytkowników wzrosła o ponad 160 tys. Tak dobry wynik nie powinien dziwić – bankowość elektroniczna sprawia, że korzystanie z usług banku jest jeszcze łatwiejsze i dużo bardziej dostępne.

Bankowość elektroniczna – najważniejsze korzyści

E-bankowość to opcja, która stanowi wyjście naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom klientów banków. Wystarczy bowiem ściągnąć odpowiednią aplikację na smartfon, aby mieć swobodny dostęp nie tylko do rachunku osobistego, ale również wielu innych produktów bankowych.

  • Na bieżąco monitorujesz swoje finanse

Korzystając z bankowości elektronicznej, możesz stale monitorować swoje finanse. Wystarczy otworzyć aplikację, aby poznać aktualne saldo, sprawdzić zestawienie transakcji – a to wszystko bez konieczności oczekiwania na papierową wersję miesięcznego zestawienia wykonanych operacji bankowych.

  • Możesz korzystać z innych produktów bankowych online

Chciałbyś założyć rachunek oszczędnościowy lub lokatę? A może zależy Ci na uzyskaniu kredytu gotówkowego? Mając aplikację w telefonie, zapomnisz o bezpośrednich wizytach w banku. Kilkoma kliknięciami uruchomisz limit kredytowy, złożysz wniosek o konto oszczędnościowe czy założysz lokatę.

  • Oszczędzasz czas przy dokonywaniu transakcji

Korzystając z aplikacji mobilnej banku, nie ogranicza Cię czas pracy banku. W dowolnym momencie możesz dokonywać przelewy, płacić za zakupy internetowe czy doładować telefon. A to wszystko bez konieczności przepisywania kodów SMS czy stosowania innych form zabezpieczenia.

  • Masz bezpośredni i szybki kontakt z bankiem

Bankowość elektroniczna zapewnia szybki kontakt z bankiem. Zamiast oczekiwać na pisma dotyczące np. korzystania z usług banku, ważne wiadomości otrzymujesz bezpośrednio na telefon.

Korzystanie z e-bankowości niesie ze sobą wiele zalet. Pamiętaj jednak, aby dostosować się do zasad bezpieczeństwa – dzięki temu będziesz mieć pewność, że pieniądzom zgromadzonym na rachunku nic nie grozi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *